Hakkımızda

1991 yılında Zeytinburnu’nda kurulan firmamız, şirket merkezini 1996 yılında Bahçeköy’e taşıyarak Sarıyer ve Zekeriyaköy Bölgesi’ne odaklanmıştır.

2000 yılında Bahçeköy’de 48 dubleks dairelik site yapımı ile başlayıp birçok projenin yapımlarına başlamış ve tamamlamıştır.

2005 yılında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda gayrimenkul alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca şirketimiz 2007 yılı itibariyle Avrupa ülkeleri ve Kazakistan’da emlak ve inşaat yapımına başlayarak tecrübe ve deneyimini uluslararası boyuta taşımıştır.

Halen kişiye özel lüks villa yapımından, büyük çaplı taahhüt işlerine, kat karşılığı konut yapımından, kooperatif usulü proje üretimine kadar birçok inşaat alanında hizmet vermiş olup,  web sitemizde yayınlanan onlarca referansı tamamlamıştır.

Bölgemizin her gün artan cazibesini dostlarına faydalandırmak için yola çıkılan gayrimenkul hizmeti ise profesyonel bir kimliğe bürünerek devam etmektedir. Gayrimenkul sektöründe az rastlanan güvenilirlik ve dürüstlükten ödün vermeden yoluna devam eden şirketimiz, kısa zamanda bölgenin en iyi emlak kuruluşlarından olmuş, müşteri odaklılığıyla, ilkeli çalışmasıyla, etkin iletişimiyle, geniş portföyüyle, gayrimenkul geliştirme plan değişikliği ve tashihi ile sorumluluk sahibi uzman ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını dostluk ve sadakatimizle birlikte gideren firmamız, pozitif enerjisiyle, yenilikçi düşünceleriyle ve güven ortamıyla çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

Zekeriyaköy’ ün girişinde yeni merkezimizde sizleri de ağırlamaktan ve bir Türk Kahvesi ikram etmekten onur duyarız.

 

Broker Hamza YAMLI

Translate »